رم در 1 روز ساخته نشده است و به همین ترتیب خانه شما برای ساختن شما راهنمایی می کند. همه خانه ای از خودشان می خواهند. به دلیل روشهایی که ما به عنوان جمع آورنده شکارچی از غار به غار دیگر منتقل می شویم ، از نظر هوشیاری سخت است. این همان چیزی است که باید باشیم و این دقیقاً همان چیزی است که در آینده زندگی خواهیم کرد.

برای گرفتن قطار R2 SEPTA به فیلی به مارکوس هوک بروید. پارکینگ در قسمت آنها فقط 0.50 دلار است. سفر با قطار به مرکز شهر فیلی برای بزرگسالان 4.25 دلار و برای سالمندان 1.00 دلار تخفیف دارد (معامله ای ناسالم نیست). SEPTA روزنامه روزانه خود را برای مسافران چاپ می کند. بیشتر اخبار از رویترز الهام گرفته شده است. برای سفر 25 مایل شما به شهر ، از پنج قطار  دکوراسیون داخلی منزل   آمتراک ، از جمله دو قطار گلوله عبور کرده ایم. نمی توان سریع رفت. از آنچه شنیدیم ، این یکی از شلوغ ترین راهروهای Amtrak و یک دستگاه قهوه ساز واقعی است.

من شخصاً هرگز کم هزینه ترین پیمانکار را استخدام نکرده ام. من به عنوان یک پیمانکار ساختمان ، سازنده خانه ، صاحب خانه و هر کسی که درگیر تعمیر و تعمیر خانه ها است ، یک چیز را به شما تضمین می کنم ، شما فقط با احتیاط کامل قادر خواهید بود تا کسی را با قیمت ارزان تری کشف کنید.

در آن زمان هر قلعه ای به نام Macquarie در آن سایت وجود داشت. قلعه در موقعیتی برای قرار گرفتن در Carry تخریب شد. کل پروژه شامل سه فاز بود که ساخت تریبون بالایی مرحله اول پروژه بود. یک فاز بزرگ شامل ساخت پوسته های بیرونی است در حالی که فاز سوم شامل طراحی داخلی است. هزینه مرحله اول حدود 5.5 میلیون دلار ، فوراً دوازده.5 میلیون دلار و مرحله آخر 82 میلیون دلار هزینه دارد. این پروژه در سال 1973 به پایان رسید و همچنین بودجه اصلی 10 برابر و همچنین 14 برابر بودجه اصلی که از نظر پول نقد تعیین شده بود ، بیش از حد رشد کردند.

بنابراین من شروع به انجام برخی مطالعات برای ایده های طراحی کردم ، هیچ چیز چیزهای افتضاحی آموخته است. در اینجا چهار توصیه عالی آورده شده است که به نظر من مفید است ، و اگر شما تازه کار را طراحی می کنید ، امیدوارم که در صورت امکان نیز باشد.

بنشینید و مناطق را انتخاب کنید بازسازی ساختمان آشپزخانه شما به افزایش نیاز دارد. بدیهی است که هرچه بیشتر باید انجام شود ، گرانتر نیز بزرگتر می شود. بفهمید که تمام قیمت با هم چقدر هزینه دارد تا بتوانید کار را تمام کنید.

از تمام تجهیزات موجود خود عکس و اندازه گیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر این کار معمولاً نگهدارنده است (فکر کنید Rrt همانطور که قرار است کار کند) ، اثاثه یا لوازم داخلی دیگر را دوباره بپوشانید ، تعمیر کنید (نیاز به کار دارد) ، کمک مالی یا فروش (نگهداری نشود – خلاص نشوید) ، ورزش بدنی. زباله آن است.

این کمک به ایده های ساده طراحی داخلی ، در معرض دید یک اتاق قدیمی یا طراحی ملک قرار می گیرد. شما می توانید به همان سادگی که می خواهید ساده و دقیق باشید ، بدون هزینه کردن بسته بندی ، لیفت صورت را به دست آورید. طراحی داخلی می تواند ساده و سرگرم کننده باشد ، به شرطی که چند چیز آسان را در مغز خود نگه دارید. حتماً برنامه ای داشته باشید که چند نفر از آنها شروع به کار کنند و به این فکر کنید که دیگران شما از اتاق برای خیلی ها چه استفاده می کنند. فقط با استفاده از چند ایده ، می توانید در ساختمان های داخلی شکوفا شوید.